GameTEC - Serwery Multiplayer

Gry komputerowe w trybie multiplayer to rozrywka na miare XXI wieku i swoisty fenomen naszych czasów. To świat, który często wciąga bez reszty. Wystarczy kilka kliknięć, by otwarły sie przed nami nieograniczone mozliwości.

Niezwyciężony król elfów, mistrz kierownicy, żołnierz elitarnej jednostki, nieposkromiony wilkołak, to tylko kilka postaci w które możemy się wcielić, z którymi się identyfikujemy, którymi gdzieś tam w środku jesteśmy ...
Gra w trybie multiplayer, gdzie można się zmierzyć z "prawdziwymi" przeciwnikami tylko dodaje rozgrywce uroku, a nas przyprawia o wypieki na twarzy.
Zdobycie zamku, inwazja na planetę najlepszego kumpla, wygrana z silniejszym wrogiem, znalezienie potężnego i rzadkiego artefaktu to wydarzenia, które zajmują ważne miejsca w naszym życiu, o których możemy rozmawiać godzinami z tymi, którzy podzielają nasze pasje.

A więc dalej ... zrealizuj swoje marzenia, przenieś się w świat, gdzie Ty dyktujesz warunki, odkrywasz nowe krainy. Ale uważaj ... wróg depcze Ci po piętach, a przed Tobą, wśród nieprzeniknionych ciemności, gdzie cisza staje sie hałasem nie do zniesienia, czai się niebezpieczeństwo ...
STAW MU CZOŁA NA GameTEC!

Dlaczego GameTEC?
Gwarantujemy najniższe ceny na rynku, stabilne i szybkie działanie serwerów, pomoc techniczną dla każdego użytkownika oraz mnóstwo frajdy z gry na naszych serwerach.

Chcesz wiedzieć więcej?

Odwiedź witrynę internetową www.GameTEC.pl
Skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer telefonu +48 (12) 397-33-33
bądź za pomocą internetowej skrzynki pocztowej info@GameTEC.pl lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.